
Домкрат подкатной 3т 130/490мм 28кг БЕЛАВТО DP33
- В наличии
- Код: 00000003084
5 407 ₴
+380 (98) 132-65-71
- +380 (66) 909-51-72
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
BELAUTO DP33 - Домкрат гідравлічний(підкатний) професійний
Гідравлічний підкатний домкрат BELAUTO DP33 - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання і фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт.
Модель DP33 підкатна типу, має максимальну вантажопідйомність 3тонни, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 490мм і висота підхоплення 130мм, що дозволяє розширити область застосування і ефективно виконувати ремонтні роботи з машинами низького кліренсу.
Конструкція представлена в формі візка, корпус якого виконаний з міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу з коліщатками, які надають швидкості і мобільності роботи. Довга металева привідна ручка, складної конструкції, вагомо знижує прикладається зусилля, дозволяючи працювати з домкратом стоячи.
Також ручка має прогумовану поверхню, для зручного і чіпкого захоплення. Плавність ходу опорної платформи, при підйомі вантажу, надає робоча рідина, яка заповнює циліндр і виштовхує поршень. Поверхня корпусу покрита спеціальним лакофарбовим покриттям, що запобігає процес корозії металу і забезпечує тривалий термін служби пристрою.
Переваги моделі:
• Вантажопідйомність 3тонни
• Хороша висота підйому 490мм, висота підхоплення 130мм
• Високий коефіцієнт корисної дії
• Висока мобільність
• Плавність ходу при підйомі
• Відносно мале посилення
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу
• Фіксація вантажу на заданій висоті
• Тривалий термін служби.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BELAUTO |
| Страна производитель | Польша |
| Высота подхвата | 130 мм |
| Высота подъема | 490 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 3 кг |
| Домкрат подкатной | Да |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Гидравлический |
| Собственный вес | 28 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 5 407 ₴


