Новинка

Домкрат механічний ромб 2т ELEGANT 100 830
- В наявності
- Код: 00000027295
903 ₴
+380 (98) 132-65-71
КИЇВСТАР менеджер
- +380 (66) 909-51-72ВОДОФОН менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага: виріб призначений тільки для підйому, а не для утримання вантажу.
Домкрат механічний ромбічного виду призначений для підйому транспортного засобу, при зміні коліс і дрібного ремонту, зручно використовувати для автомобілів з низьким кліренсом.
Для утримання автомобіля в піднятому стані і забезпечення безпеки потрібно використовувати ремонтні опори.
Також механічні домкрати володіють великими перевагами серед інших домкратів, це мала вага і невеликий розмір, не займає багато місця в багажнику вашого автомобіля.
| Вантажопідйомність, т | 2 |
| Мінімальна висота, мм | 100 |
| Максимальна висота, мм | 442 |
| Вага брутто, кг | 3.2 |
| Габарити і тип упаковки | 485/100/100 мм, картон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 98 мм |
| Висота підйому | 442 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 903 ₴

