Новинка
-10%

Автомобільний пилосос Elegant Cyclonic Power Maxi EL 100 235
- В наявності
- Код: 00000034237
1 348 ₴
1 213,20 ₴
+380 (98) 132-65-71
КИЇВСТАР менеджер
- +380 (66) 909-51-72ВОДОФОН менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики
| Бренд: | Elegant | |
| Модель: | Cyclonic Power Maxi EL 100 235 | |
| Номінальна потужність: | 138 Вт | |
| Номінальна напруга: | Дванадцять | |
| Додаткова інформація: | щілинна насадка, насадка для чищення килимів і сидінь в комплекті | |
| Гарантія: | 12 місяців | |
| Країна-виробник: | Польща |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 138 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруження акумулятора | 12 В |
| Споживана потужність | 138 Вт |
- Ціна: 1 213,20 ₴








