Новинка

Домкрат механічний ромб 2т. ELEGANT 100 840 посилений ! Ручка під шестигранник
- В наявності
- Код: 00000035504
980 ₴
+380 (98) 132-65-71
КИЇВСТАР менеджер
- +380 (66) 909-51-72ВОДОФОН менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ромбоподібний домкрат Elegant 100 840 найбільш необхідний бортовий інструмент. Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу, металева ручка для обертання штока має складываемую конструкцію. Домкрат оснащений гумовою підкладкою для цілісності лакофарбового покриття і порогу автомобіля.
Перевагою даного домкрата є значна висота підйому 413мм і висота підхоплення 120мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Висота підйому | 413 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гвинтовий |
- Ціна: 980 ₴

