
Нагрузочна вилка / Тестер АКБ 12V - 125A Elegant 100 491
- Немає в наявності
- Код: 00000051958
563 ₴
+380 (98) 132-65-71
КИЇВСТАР менеджер
- +380 (66) 909-51-72ВОДОФОН менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навантажувальна вилка Elegant EL 100 491 призначена для швидкої перевірки рівня заряду і стану акумуляторної батареї автомобіля. Простота використання дозволяє застосовувати її навіть новачкам.

Особливості:
- Цей пристрій проводить перевірку в ручному режимі. Простота конструкції і відсутність електронних елементів забезпечують надійність пристрою.
- Для перевірки стану акумуляторної батареї необхідно з'єднати чорний висновок з мінусовою клемою, притиснути пристрій до плюсової клеми і зняти показання вбудованого вольтметра.
- Пристрій оснащений високоточним стрілочним вольтметром, який можна регулювати за допомогою повороту регулюючого гвинта.
- Навантажувальна вилка Elegant EL 100 491 здатна працювати з 12-вольтовими батареями, ємність яких становить 10-190 Ач діапазон вимірювання напруги 0-15 Ст.
- Проводячи виміри даної виделкою слід пам'ятати, що максимальний час під навантаженням повинно становити менше 5 секунд, після чого приладу необхідно охолонути.
- Максимальна похибка вимірювання становить не більше 2,5%.
- Металевий корпус захищає пристрій від пошкоджень.
- Велика і надійна ручка забезпечує зручне використання. Вольтметр навантажувальної вилки має вбудований захист від перегріву
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
| Діапазон вимірювання | 0-15В |
| Мінімальна ємність акумулятора | 10Ah |
| Максимальна ємність акумулятора | 190Ah |
| Напуга акумулятора | 12В |
| Номінальний опір | 0,1 !/- 10% Ом |
| Тривалість вимірювання | під навантаженням, електрод "Н" не більше 5 сек; під навантаженням електрод "В" необмежений |
| Точність вимірювання | до 2,5 поділок шкали |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга | 12 В |
| Застосування тестера | АКБ |
| Робоча напруга АКБ | Дванадцять |
| Стан | Новий |
| Тип | Навантажувальна вилка |
- Ціна: 563 ₴




