
Домкрат ромбовий з тертям 2т Heyner UItraLift 347210 гумова подушка
- В наявності
- Код: 00000057565
1 885 ₴
+380 (98) 132-65-71
КИЇВСТАР менеджер
- +380 (66) 909-51-72ВОДОФОН менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат гвинтової ромбоподібний з тертям 2т Heyner UItraLift 347210
HEYNER® UltraLift PRO виготовлено з сталі з порошковим покриттям і відрізняється особливою міцністю, особливо з точки зору морозостійкості: модель домкрата витримає температуру до -50 градусів Цельсія. Оприлюднений практичною платформою, яка обертається, включаючи ґумову подушку. UltraLiftL PRO має легкий розмір 3,2 кг, вантажопідйомність 2,0 тонни і досягає висоти 98 — 442 міліметрів. До комплекту входять практичні сумки для зберігання.
Характерика:
- Рекомендується для сіданів, позадорожників і мінівенів
- Підходить для автомобілів загальною вагою до 2,8 т
- Стабільна гумова прокладка з сердичником з металу 4ммм (ca. 35x50mm)
- Висота підйому: 92 - 442 мм, Вага: близько 3,2 кг
- можна використовувати з торцевим ключем 17 мм
- c сумкою
- Особливо надійна якість для використання до -50 °C
- Я дуже вдосконалююсь і стабілізую
- Стабільна рукоятка
- Покращена опора

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підхоплення | 92 мм |
| Висота підйому | 442 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гвинтовий |
- Ціна: 1 885 ₴



