Новинка

Домкрат ромбовий 2т Elegant 100 831 (різинна подушка)
- В наявності
- Код: 00000059570
922 ₴
+380 (98) 132-65-71
КИЇВСТАР менеджер
- +380 (66) 909-51-72ВОДОФОН менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат ромбовий 2т Elegant 100 831 (різинна подушка)
Домкрат гвинтової ромбоподібний 2т Elegant 100831
Домкрат повністю виготовлений з міцного металу, що є надійним показником. Брак люфту запобігає заклинуванню рухомих елементів. Подвійна фарба корпусу захищає домкрат від коррозії і сприяє його застосуванню.
- Просте і зручне використання
- Він володіє плавністю ходу, забезпечує рівномірний підйом і спуск
- Ідеальне поєднання високих жорсткості конструкції і компактності
- Низька висота підхопу, що дозволяє працювати з низьким кліренсом
- Невисока вартість
- Універсальний
Вантаж: 2 т.
Різінова подушка
Висота підхвата: 110 мм
Висота підйому: 405 мм
Пакований: у картон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Висота підйому | 405 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2 кг |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 922 ₴






